Home / Anunturi / PROGRAMARE COLOCVII IFR Sem I 2016-2017 luna IANUARIE

PROGRAMARE COLOCVII IFR Sem I 2016-2017 luna IANUARIE

AN STUDIU
SPECIALIZARE

DISCIPLINA CADRUL DIDACTIC DATA ORA SALA
I ET

 

Grafica RAICU GABRIEL

PREDA ANDREI

21.01.2017

22.01.2017

8:00

8:00

P 007

P 007

I ET Ed. fizică 1 IONESCU LAURENȚIU

MICU ALEXANDRU

18.01.2017 13:15 Hidrotehnica
I ET ENG.1 MARCU ELENA

UNGUREANU CARMEN

19.01.2017 16:45 E 208
I EM PM ACOMI NICOLETA

JENARU ANDREEA

20.01.2017

 

 

21.01.2017

 

FM 12-16:45

FM 11-18:30

 

FM14-8:00

FM 13- 9:45

E 306

E 306

 

E 109

E 109

I EM IIMN NOVAC IORDAN

SCUPI ANDREI

13.01.2017 13:15-20:00 BN E 121
I EM GD BORDEA VASILICA

BĂRHĂLESCU MIHAELA

22.01.2017 8.00 P 005
I EM Ed. Fizică 1 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

12.01.2017 13:15-16:30 Hidrotehnica
I EM ENG 1 BARBU ALINA

MARCU ELENA

14.01.2017 11:30 E 204
I NAV ENG 1 VARSAMI CORINA

GEORGESCU MIRCEA

20.01.2017 13:15 BN P 008
I NAV Ed. Fizică 1 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

19.01.2017 13:15 Hidrotehnica
I NAV CHIMIE ZĂGAN SABINA

STANCIU IRINA

13.01.2017

14.01.2017

15:00

9:45

Lab. CH
I NAV GD BĂRHĂLESCU MIHAELA

BORDEA VASILICA

13.01.2017

14.01.2017

16.45

9:45

P 005

E 307

I NAV DTI BĂRHĂLESCU MIHAELA

BORDEA VASILICA

19.01.2017

21.01.2017

15:00

11:30

P 005

P 005

II EM ENG. SÎRBU ANCA

VARSAMI CORINA

21.01.2017 8:00-13:00 E 306
II EM COMUNICAREA MINA SIMONA

POPA LILIANA

18.01.2017 13:15-14:45/FM 22

15.00-16:30/FM 21

16:45-18:15/FM 23

E 204
II EM Ed. Fizică 3 STRATON ALEXANDRU

MICU ALEXANDRU

12.01.2017 15:00 Hidrotehnica
II ET IBD DINU SIMONA

POMAZAN CĂTĂLIN

22.01.2017 9:45-11:15 P 009
II ET ENG MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

21.01.2017 9:45-11:15 E 208
II NAV MECANICA DELEANU DUMITRU

ȚICU IONELA

21.01.2017 9:45-11:30/FN 21,22

11:30-13:00/FN 23,24

E 307
II NAV EME BORDEA NICOLAE

NUȚU CĂTĂLIN

22.01.2017 10:00 P 008 
II NAV ENG 3 BARBU ALINA

GEORGESCU MIRCEA

13.01.2017

15.01.2017

15:00

9:45

E 208

E 208

II NAV Ed. Fizică 3 MICU ALEXANDRU

STRATON ALEXANDRU

19.01.2017 15:00 Hidrotehnica
II NAV ESP CUPȘA OVIDIU

JENARU ANDREEA

DĂNECI DANIEL

14.01.2017 FN 23-11:30

FN 24-13:15

FN 21-15:00

FN 22-16:45

E 308

E 308

E308

II NAV AEN DORDEA ȘTEFAN

PESCARU IOAN

14.01.2017 15:00-16:30 P 004
II NAV ANA-proiect BUSLĂ ALINA

DUȘE ANASTASIA

13.01.2017 13.00-20.00

FN 21,22,23,24

E 109
III EM TCN ANDREI CRISTIAN

MURINEANU ANDREI

22.01.2017 08:00 BN 002
III EM Protecția mediului GHIȚĂ SIMONA

ȘUNDRI IULIANA

22.01.2017 08:00-14:45 BN 007
III ET ENG 3 MARCU ELENA

GEORGESCU MIRCEA

20.01.2017 13:15-14:45 E 204
III ET ERN PRICOP CODRUȚA

PĂUN MIREL

ACHIȚEI LILIANA

13.01.2017 13:00-17:00 E 112

E 111

(E 120)

III ET Surse de energie DUMITRESCU CARMEN

DUMITRAȘCU ANA

13.01.2017 16:45  BN P 07
III NAV GMDSS PRICOP CODRUȚA

PĂUN MIREL

ACHIȚEI LILIANA

13.01.2017 15:00 E 112

E 111

(E120)

III NAV NCS HANZU RADU

DUȘE ANASTASIA

14.01.2017 FN 31-09:45

FN 32-11:30

FN 33-13:15

E 105
III NAV ENG 5 UNGUREANU CARMEN

GEORGESCU MIRCEA

21.01.2017 9:45-13:00 AULA
IV EM ENG GEORGESCU MIRCEA

BARBU ALINA

13.01.2017

14.01.2017

15:00-18:30

11:30-15:00

E 208

E 208

IV EM LCECC STAN LIVIU

ȘERBĂNESCU ION

GROZAVU VIOREL

19.01.2017

21.01.2017

13:15-20.00

08:00-14:45

P 016

P 016

IV EM IFN TUDOR DARIE

PREDA ANDREI

20.01.2017 16:45 BN 012
IV EM TTI DORDESCU MARIAN

GHEORGHIU SILVIU

14.01.2017 8:00 BN 018
IV ET MM POPA LILIANA

DRAGOMIR CRISTINA

13.01.2017 13:00 E 112
IV ET ANC DUMITRESCU CARMEN

DUMITRAȘCU ANA

21.01.2017 11:30 BN P 010
IV ET CFIEN BORDEA NICOLAE

NUȚU CĂTĂLIN

13.01.2017

14.01.2017

16:45

9:45

E 203

E 111

Top